Oglas

Radnici hotela Ero blokirali saobraćaj u Mostaru

author
SRNA
22. feb. 2018. 11:28
>
11:43
mostar
N1 | N1

Radnici hotela Ero blokirali su jutros na deset minuta magistralni put M-17 na sjevernom izlazu iz Mostara, tražeći od premijera Federacije BiH Fadila Novalića uvezivanje staža za njih šezdesetak u trajanju od četiri i po godine.

Oglas

Hotel "Ero" bio je smješten u objektu federalnog zavoda PIO, a firma je u vlasništvu grada Mostara.

Trenutno je u predstečajnom postupku, dok je zgrada u procesu prodaje Vladi Hercegovačko-neretvanskog kantona za smještaj njihovih institucija.

Radnici su put blokirali i 8. februara, te nakon toga održali protest pred kantonalnom Vladom, ali do danas nema odgovora na njihove zahtjeve.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama