Oglas

Zvizdić na Samitu premijera zapadnog Balkana u Londonu

author
N1 BiH
08. jul. 2018. 10:16
>
10:19
denis zvizdić n1
N1 | N1

Predsjedavajući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić predvodi delegaciju Vijeća ministara BiH koja će učestvovat na Samitu premijera zapadnog Balkana (WB6+EU8), koji se održava 9. i 10. jula u Londonu.

Oglas

amit u Londonu, organizovan u okviru Berlinskog procesa, bit će usmjeren jačanju ekonomske stabilnosti kroz poboljšanje poslovnog okruženja, podsticanja preduzetništva i rješavanje pitanja nezaposlenosti mladih, te promovisanja regionalne povezanosti. Samit će biti fokusiran na jačanje regionalne saradnje u oblasti sigurnosti i podsticanje bolje političke saradnje.

 Pored Zvizdića delegaciju Vijeća ministara BiH čine ministar vanjskih poslova BiH Igor Crnadak i ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić.

Predsjedavajući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić prisustvovaće 11. 7. 2018. godine u Londonu obilježavanju Dana sjećanja na Srebrenicu u organizaciji britanske fondacije Remembering Srebrenica.

Sve važne događaje sa Samita možete pratiti uživo na N1.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama