Oglas

Građani uzaludno čekaju tramvaje, GRAS-u isključena struja

author
N1 BiH
26. feb. 2015. 16:27
>
16:31
tramvaj
N1/Arhiv | N1/Arhiv

Tramvaji i trolejbusi u glavnom gradu BiH nisu u funkciji iz razloga što je KJP GRAS-u danas u popodnevnim satima isključena električna energija. Sva vozila koja su saobraćala trenutno stoje na gradskim ulicama.

Oglas

[caption id="attachment_33152" align="alignnone" width="750"]

Kadić je kazala da je riječ o "dugovanjima GRAS-a".

Saznajemo da će struja GRAS-u uskoro biti uključena.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama