
Tramvaji i trolejbusi u glavnom gradu BiH nisu u funkciji iz razloga što je KJP GRAS-u danas u popodnevnim satima isključena električna energija. Sva vozila koja su saobraćala trenutno stoje na gradskim ulicama.
Oglas
[caption id="attachment_33152" align="alignnone" width="750"]
Kadić je kazala da je riječ o "dugovanjima GRAS-a".
Saznajemo da će struja GRAS-u uskoro biti uključena.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas