Oglas

Dodik: Idem u Sarajevo da pobijedim u gostima

author author
SRNA , N1 BiH
19. sep. 2018. 21:32
>
21:34
SA-IZBORI SLOGANI-19-MIV-1(20180806-185917114).00_01_35_01.Still001
N1 | N1

Kandidati SNSD-a za člana Predsjedništva BiH Milorad Dodik i za predsjednicu bh. entiteta Republika Srpska Željka Cvijanoviće poručili su večeras u Rogatici da je Republika Srpska najvažniji politički cilj.

Oglas

Dodik je istakao da je aktuelna vlast učinila sve da Republika Srpska ostane mirna i stabilna.

"Moramo da brinemo o Republici Srpskoj, ne smijemo izgubiti ništa od njene snage, moramo da jačamo njenu snagu, moramo se zagledati u Srbiju i gledati u Rusiju, to su naši iskreni prijatelji", poručio je Dodik večeras u Sportskoj dvorani u Rogatici na predizbornom skupu SNSD-a.

On je rekao da ide u Sarajevo da pokaže da tamo ne mogu da rade nešto što nije u interesu RS i Srba.

"Nemam namjeru da radim protiv drugih naroda, ali neću dati na Republiku Srpsku i Srbe. Idem u Sarajevo da pobijedim u gostima", dodao je Dodik.

Cvijanovićeva je poručila da treba raditi zajednički za jake i stabilne institucije RS.

"Dodik će spriječiti da nas ponižavaju u Sarajevu. Mi se ne okupljamo da bismo ubjeđivali za koga će neko da glasa, jer znamo da radimo za jaku Republiku Srpsku", istakla je Cvijanović.

Ona je poručila svima koji lažu i podmeću razne stvari da nikakve laži neće ukaljati pobjedu SNSD-a. 

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama