Oglas

Preminuo motociklista nakon saobraćajne nesreće u Banjaluci

author
SRNA
11. sep. 2019. 22:20
>
22:25
SA-DENIS PKG-19-VLD-1(20180206-191904928).Still002
N1 | N1

B.Ć. /38/ iz Banjaluke preminuo je večeras usljed povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći u Banjaluci, rečeno je u Okružnom javnom tužilaštvu.

Oglas

Nakon saobraćajne nesreće, koja se dogodila na raskrsnici Bulevara Milutina Milankovića i Ulice Marka Lipovca, Ćetković je prevezen na Univerzitetski klinički centar Republike Srpske.

Muškarc koji je smrtno stradao je upravljao motociklom "beverli 500", a u nesreći je učestvovao i automobil "pasat", koji je vozio Z.B. /57/ iz Banjaluke.

Uviđaj je obavila dežurni tužilac Biljana Marković, koja je naložila preduzimanje svih istražnih mjera i radnji radi utvrđivanja okolnosti saobraćajne nesreće.

Naložena je i obdkucija tijela B.Ć.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama