Ponovo podrhtavanje tla u Bosni i Hercegovini

Slabije podrhtavanje tla zabilježeno je jutros oko 8.30 sati u Bosni i Hercegovini, saopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.
Oglas
Kako nam je potvrdio seizmolog Ivan Brlek, tlo se treslo na području Goražda.
Informaciju je prenio i Euro-mediteranski seizmološki centar.
Podaci o jačini zemljotres bit će objavljeni naknadno.
Podsjećamo, region je u proteklim sedmicama pogodilo nekoliko stotina, uglavnom slabijih, zemljotresa. U Albaniji je stradalo nekoliko desetina ljudi.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
https://twitter.com/LastQuake/status/1205030621539639297
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas