Počelo protestno okupljanje turističkih radnika u Sarajevu: "Razjedinjeni smo"

U glavnom gradu Bosne i Hercegovine počelo je protestno okupljanje turističkih agencija, hotelijera i prijevoznika.
Oglas
Građani koji su se okupili ispred Zemaljskog muzeja, poručili su: "Razjedinjeni smo".
https://twitter.com/slavisaStar/status/1260143565201707008
Kako su najavili, oni će danas voziti protestnu vožnju praznim autobusima, kako bi skrenuli pažnja na veoma tešku situaciju radnika u turizmu, koji su prvi pogođeni mjerama i zatvaranjima.
U ime turističkih djelatnika, ranije je za N1 je u Novom danu govorila Aida Terzić, vlasnica jedne turističke agencije iz Sarajeva.
"Ovo nisu protesti i ne želimo da šaljemo crnu sliku. Želimo s današnjim defileom da skrenemo pažnju na turizam koji je, nažalost, u ovom momentu bio zapostavljen, a izuzetno je važan", ispričala je ona za N1.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas