Oglas

Počelo protestno okupljanje turističkih radnika u Sarajevu: "Razjedinjeni smo"

author
N1 BiH
12. maj. 2020. 13:49
>
13:54
EXzt1yxWsAEAmWT
N1 | N1

U glavnom gradu Bosne i Hercegovine počelo je protestno okupljanje turističkih agencija, hotelijera i prijevoznika.

Oglas

Građani koji su se okupili ispred Zemaljskog muzeja, poručili su: "Razjedinjeni smo".

https://twitter.com/slavisaStar/status/1260143565201707008

Kako su najavili, oni će danas voziti protestnu vožnju praznim autobusima, kako bi skrenuli pažnja na veoma tešku situaciju radnika u turizmu, koji su prvi pogođeni mjerama i zatvaranjima.

U ime turističkih djelatnika, ranije je za N1 je u Novom danu govorila Aida Terzić, vlasnica jedne turističke agencije iz Sarajeva.

"Ovo nisu protesti i ne želimo da šaljemo crnu sliku. Želimo s današnjim defileom da skrenemo pažnju na turizam koji je, nažalost, u ovom momentu bio zapostavljen, a izuzetno je važan", ispričala je ona za N1.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama