Oglas

Pripadnici FUP-a uhapsili dvije osobe

author
FENA
04. jun. 2020. 14:26
>
14:28
FNA_93742
FENA/Muhamed Sadiković | FENA/Muhamed Sadiković

Policijski službenici Federalne uprave policije (FUP) su u srijedu, poduzimajući mjere i radnje iz svoje nadležnosti pod nadzorom Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, na području općine Novi Grad Sarajevo lišili slobode dva državljana Maroka inicijala A. A. (1991.) i Y. E. (1994.), a u vezi s krivičnim djelom posjedovanje i omogućavanje uživanja opojnih droga.

Oglas

Prilikom pretresa osumnjičenih pronađena je određena količina materije koja svojim izgledom asocira na opojne droge "canabis sativa L" i "amfetamin", saopćeno je iz FUP-a.

Pripadnici Federalne uprave policije su posredstvom Službe za poslove sa strancima utvrdili identitet osoba lišenih slobode, nakon čega su kriminalistički obrađene, te će u zakonskom roku biti predane uz Izvještaj o počinjenom krvičnom djelu na dalju nadležnost Kantonalnom tužilaštvu Kantona Sarajevo.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama