DNS će podržati Miću Mićića u utrci za gradonačelnika Bijeljine

Demokrataski narodni savez (DNS) danas će potpisati sporazum sa Strankom demokratske Srpske Semberije (SDSS) kojim će dati podršku kandidaturi Miće Mićića za gradonačelnika Bijeljine.
Oglas
Potpisivanje sporazuma između Nenada Nešića i Mićića planirano je u 12 sati u prostorijama SDSS-a u Bijeljini.
Podsjetimo, ranije je Mićićevu kandidaturu podržao i SNSD. Sporazum s Dodikom Mićić je potpisao 21. maja čime je napustio SDS i opoziciju.
DNS trenutno varira između pozicije i opozicije. U Prijedoru su koalirali sa SDS-om, a prema riječima predsjednika SDS-a Mirka Šarovića, oni će imati i zajedničkog kandidata za Prijedor, ali i druga mjesta u kojima imaju zajedničke vizije. Bijeljina očito nije jedno od njih.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas