Oglas

Korona virus "ušao" u bh. pravosuđe

author
Suzana Stambol
01. jul. 2020. 22:55
>
22:57
SA-PRITISCI PRAVOSUDJE PKG-ADB-1(20200531-182126930).mxf.00_00_51_18.Still001
N1 | N1

U Tuzilaštvo i Sud BiH je, saznaje N1, "ušao" korona virus.

Oglas

Advokat koji je bio na pretresu, obavijestio je vijeće poslije pretresa da je pozitivan. Vijeće je, za sada, samo u izolaciji, rekao je izvor N1.

Više informacija i odluka epidemiologa biće poznato uskoro.

Podsjećamo, u jednom kompleksu zgrada smješteni su državno tužilaštvo, sud i VSTS.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama