Kantonalni odbor SDA Sarajevo održao sjednicu, doneseno nekoliko zaključaka

Kantonalni odbor SDA Sarajevo održao je jučer sjednicu kolegija, proširenu sa kandidatima za načelnike.
Oglas
KO SDA Sarajevo česititao je izabranim načelnicima i vijećnicima u Kantonu Sarajevo, u uvjerenju da će raditi u interesu građanja i svojih opština i lokalnih zajednica.
Pozvali su na poštivanje izbornih rezultata, od strane svih političkih stranaka, i očuvanje digniteta izbornog procesa.
"KO SDA Sarajevo će uraditi sveobuhvatnu analizu izbornih rezultata u Sarajevu i na osnovu njih donijeti adekvatne odluke i odrediti pravce djelovanja o čemu ćemo izvijestiti članstvo i javnost", navode u saopćenju.
Podsjetimo, SDA je izgubila načelničke pozicije na Ilidži, Novom Sarjaevu i u Centru.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas