Oglas

GRAS ima "nove" polovne trolejbuse, ali ih nema ko voziti

author
FENA
01. jul. 2015. 16:49
>
16:51
gras
Facebook | Facebook

Premijer Kantona Sarajevo Elmedin Konaković kazao je da će 20 uvezenih polovnih trolejbusa iz Švicarske vrlo brzo naći svoje mjesto na sarajevskim ulicama te doprinijeti javnom prijevozu.

Oglas

"KJKP Gradski saobraćaj d.o.o. Sarajevo - GRAS trenutno ima drugi problem. Zbog racionalizacije 150 uposlenika u ovom preduzeću, nema dovoljnog broja vozača", kazao je Konaković te dodao da trenutno pokušavaju angažirati određeni broj vozača.

Također je dodao da uvezeni trolejbusi nisu imali potrebne dozvole za vožnju, ali da je ministar saobraćaja KS-a Mujo Fišo otklonio sve probleme.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama