Oglas

Ulaganje i štednja u BiH je ipak samo privilegija bogatih

author
Minela Jašar-Opardija
31. okt. 2014. 20:28
>
19:41
stednja bih
N1 | N1

Štednja u bankama, uprkos krizi dostigla je historijske iznose. Iznos oročenih depozita veći je od iznosa plasiranih kredita, što znači da građani sami kreditiraju svoje sugrađane, a banke ubiru profit. Zašto država ne želi da iskoristi ove novce za investiranje. Riječ je o milijardama koje stoje.

Oglas



Ulaganje i štednja je ipak samo privilegija bogatih. Oni ne tako dubokog džepa češće su u potrazi za novim žirantom, ako imaju sreće da im plata omogućava kredit. 

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama