Ulaganje i štednja u BiH je ipak samo privilegija bogatih

Štednja u bankama, uprkos krizi dostigla je historijske iznose. Iznos oročenih depozita veći je od iznosa plasiranih kredita, što znači da građani sami kreditiraju svoje sugrađane, a banke ubiru profit. Zašto država ne želi da iskoristi ove novce za investiranje. Riječ je o milijardama koje stoje.
Oglas
Ulaganje i štednja je ipak samo privilegija bogatih. Oni ne tako dubokog džepa češće su u potrazi za novim žirantom, ako imaju sreće da im plata omogućava kredit.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas