Oglas

Zima će biti blaga, a ne najhladnija u sto godina

author
SRNA
02. nov. 2014. 11:31
>
11:35
zima.jpg
morgueFile | morgueFile

Nadolazeća zima neće biti najhladnija u posljednjih 100 godina, već će biti blaga, kazala je sinoptičarka u Hidrometeorološkom zavodu Republike Srpske Milica Đorđević.

Oglas

[caption id="attachment_20572" align="alignnone" width="750"]

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama