Oglas

Penzionisani radnik GRAS-a počeo štrajk glađu

author
FENA
16. sep. 2015. 15:34
>
15:35
aa_picture_20150512_5304274_high
Anadolija | Anadolija

Predsjednik Sindikata vozača GRAS-a Nazif Dacić izjavio je da je jedan od 150 radnika tog preduzeća koji su poslani u penziju bez izmirenih doprinosa počeo štrajk glađu na ulazu u remizu.

Oglas

Pojasnio je da je riječ o teškom bolesniku koji nije u mogućnosti da ovjeri zdravstvenu knjižicu, a potreban mu je inzulin zbog čega se odlučio na očajnički potez.

Dacić je rekao Feni da je taj radnik jedan iz grupe kojoj je prije tri mjeseca raskinut radni odnos, a da im egzistencija nije riješena, jer im doprinosi nisu uplaćeni posljednjih 10 godina.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama