
Predsjednik Sindikata vozača GRAS-a Nazif Dacić izjavio je da je jedan od 150 radnika tog preduzeća koji su poslani u penziju bez izmirenih doprinosa počeo štrajk glađu na ulazu u remizu.
Oglas
Pojasnio je da je riječ o teškom bolesniku koji nije u mogućnosti da ovjeri zdravstvenu knjižicu, a potreban mu je inzulin zbog čega se odlučio na očajnički potez.
Dacić je rekao Feni da je taj radnik jedan iz grupe kojoj je prije tri mjeseca raskinut radni odnos, a da im egzistencija nije riješena, jer im doprinosi nisu uplaćeni posljednjih 10 godina.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas