Žive u strahu: U selu Hodžići mještani rukama vade mine

Ničija zemlja nadomak Doboja. Mještani zaseoka Hodžići žive u minskom polju. Zemljište ne smiju da obrađuju, šumu ne smiju da krče. Žive u bijedi, strepeći od još goreg sutra. Od rata na ovamo u tom selu je od mina stradalo 35 mještana. Tek neki dijelovi u Hodžićima su očišćeni, uglavnom na inicijativu mještana.
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas