Oglas

Banjalučkom Borcu ukradena kosilica vrijedna 2.000 KM

author
FENA
12. feb. 2016. 11:43
>
11:44
borac
N1 | N1

Nepoznata osoba ukrala je iz magacina banjalučkog Fudbalskog kluba ''Naprijed'' traktorsku kosilicu, te ovom klubu pričinila materijalnu štetu od 2.000 KM.

Oglas

Krađa je prijavljena jučer Policijskoj stanici Banja Luka, a dogodila se u noći 10. na 11. februar.

Policija je obavila uviđaj, a u toku je rad na otkrivanju izvršioca ovog krivičnog djela, saopćeno je danas iz Centra javne bezbjednosti Banja Luka.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama