Štrajk Odjela patologije: Uprava nema odgovore na probleme

Radnici patološkog i citološkog odjela na KCUS-u danas su obustavili proces rada. Klinika u kojoj rade nema osnovne uslove za rad, a isparavanje kancerogenih plinova godinama im ugrožava zdravlje. Uprava nema odgovor na njihove probleme. Tvrde, zdravlje pacijenata je ugroženo. Sindikat tvrdi da nije!
Oglas
Dokazi o prisutnosti kancerogenih plinova na patološkom odjeljenju pokazuju da od dozvoljene količine, prisutnost opasne materije veća je deset puta. Sindikat tvrdi da je uprava sa ovim nalazima upoznata već devet godina i nikada nisu reagovali. Pogledajte prilog reporterke N1 televizije Minele Jašar.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas