Oglas

Štrajk Odjela patologije: Uprava nema odgovore na probleme

author
Minela Jašar-Opardija
19. nov. 2014. 19:32
>
19:36
kcus patologija
N1 | N1

Radnici patološkog i citološkog odjela na KCUS-u danas su obustavili proces rada. Klinika u kojoj rade nema osnovne uslove za rad, a isparavanje kancerogenih plinova godinama im ugrožava zdravlje. Uprava nema odgovor na njihove probleme. Tvrde, zdravlje pacijenata je ugroženo. Sindikat tvrdi da nije!

Oglas

Dokazi o prisutnosti kancerogenih plinova na patološkom odjeljenju pokazuju da od dozvoljene količine, prisutnost opasne materije veća je deset puta. Sindikat tvrdi da je uprava sa ovim nalazima upoznata već devet godina i nikada nisu reagovali. Pogledajte prilog reporterke N1 televizije Minele Jašar.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama