
Dvije saobraćajne nesreće dogodile su se danas poslije podne u Sarajevu.
Oglas
Prva nesreća dogodila se u sarajevskoj općini Centar, na Obali Kulina Bana, potvrđeno je za N1 iz Dežurnog opeativnog centra MUP-a KS.
U lančanom udesu su učestvovala četiri vozila, a jedna osoba je lakše povrijeđena, te je odvezena na Kliniku urgentne medicine.
Druga nesreća se dogodila u sarajevskoj općini Novo Sarajevo, u naselju Hrasno, kada se vozilo marke "Opel" zabilo u GRAS-ov trolejbus. Kako su nam rekli u Dežurnom operativnom centru, nema podataka o povrijeđenim u ovoj saobraćajnoj nezgodi.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
Više
N1 | N1
VišeKakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas