Oglas

Nermin Nikšić: Kajem se što sam podržao Milanovića

author
N1 BiH
10. dec. 2021. 12:26
nermin nikšić
N1 | N1

Zoran Milanović predsjednik Hrvatske posljednjih je dana izazvao lavinu negativnih kometara u BiH zbog relativizacije genocida u Srebrenici. Milanović je vrijeđao i političare iz BiH, naročito člana Predsjedništva BiH Šefika Džaferovića.

Oglas

Predsjednik SDP-a BiH Nermin Nikšić na svom se Twitter profiku prisjetio podrške koju je davao Milanoviću tokom izbornih procesa.

"Žestoko se kajem što sam kao predsjednik SDP-a i što je SDP stao iza kampanje Zorana Milanovića, što je dao svoje posmatrače, što smo kao posmatrači učestvovali u tom izbornom procesu i dali zaista ogroman doprinos da suzbijemo zloupotrebu na biračkim mjestima u BiH." napisao je Nikšić.

https://twitter.com/niksicn/status/1469262590916374529?s=21

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama