Ovo je bilo teže promašiti: Fudbaler se propisno obrukao (VIDEO)

Nogomet 27. aug 202318:44 0 komentara
Screenshot/Twitter

Feyenoord je danas upisao uvjerljivu pobjedu na domaćem terenu u okviru 3. kola Nizozemske lige. Konačan rezultat bio je 6:1, a protivnik je bila ekipa Almerea.

Krenulo je zaista sjajno za domaći tim koji je već nakon 4. minuta igre imao prednost od 1:0. A zatim je uslijedio prekid igre radi obilne kiše koja je danas zahvatila Rotterdam. Timber je upisao asistenciju, a gol za vodstvo domaće ekipe postigao je Gimenez.

Nakon više od pola sata utakmica je nastavljena, a samo šest minuta kasnije bilo je 2:0. Igor Paixao je ovaj put zatresao mrežu. Devet poslije bilo je jasno da će Feyenoord ostvariti pobjedu na ovoj utakmici. Treći gol postigao je Geertruida.

Na samom otvaranju drugog poluvremena Wieffer postiže gol za 4:0. Rapsodija Feyenoorda je nastavljena, a Gimenez je sa bijele tačke postigao i peti gol za domaće u 66. minuti.

Utješni gol za goste postigao je u 89. minuti Ritmeester, a Timber je golom u 94. minuti postavio konačan rezultat.

Ono što je obilježilo ovu utakmicu je promašaj napadača gostujuće ekipe, dojam je da je ovo bilo teže promašiti nego pogoditi.

U nastavku pogledajte nestvaran promašaj.