Oglas

Policija: Skup u Banjaluci nije prijavljen, bit će poduzete mjere

author
SRNA
22. mar. 2021. 17:38
Banjaluka
N1 | N1

Policijskoj upravi Banjaluka nije prijavljen današnji javni skup koji je održan na banjalučkom Trgu srpskih vladara, te policijski službenici rade na identifikovanju organizatora ovog okupljanja.

Oglas

U saopštenju iz Policijske uprave Banjaluka navodi se da će prema njima biti preduzete mjere zbog kršenja trenutnih epidemioloških mjera, odnosno zaključaka Republičkog štaba za vanredne situacije.

"Pozivamo građane da s ciljem zaštite zdravlja ljudi poštuju zaključke Republičkog štaba za vanredne situacije i preporuke Instituta za javno zdravstva, te da nadležnim službama prijave neodgovorne pojedince ili grupe, koji svojim ponašanjem mogu da ugroze zdravlje ljude", navodi se u saopštenju.

Dio ugostitelja u Republici Srpskoj okupio se danas u Banjaluci na protestima da bi uputili ''posljednji pozdrav ugostiteljstvu'' i na taj način izrazili svoje nezadovoljstvo novim epidemiološkim mjerama.

Policajci su u više navrata pokušavali usmenim naredbama uticati na građane da se raziđu zbog nepoštovanja epidemioloških mjera.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama