Policija: Skup u Banjaluci nije prijavljen, bit će poduzete mjere

Policijskoj upravi Banjaluka nije prijavljen današnji javni skup koji je održan na banjalučkom Trgu srpskih vladara, te policijski službenici rade na identifikovanju organizatora ovog okupljanja.
Oglas
U saopštenju iz Policijske uprave Banjaluka navodi se da će prema njima biti preduzete mjere zbog kršenja trenutnih epidemioloških mjera, odnosno zaključaka Republičkog štaba za vanredne situacije.
"Pozivamo građane da s ciljem zaštite zdravlja ljudi poštuju zaključke Republičkog štaba za vanredne situacije i preporuke Instituta za javno zdravstva, te da nadležnim službama prijave neodgovorne pojedince ili grupe, koji svojim ponašanjem mogu da ugroze zdravlje ljude", navodi se u saopštenju.
Dio ugostitelja u Republici Srpskoj okupio se danas u Banjaluci na protestima da bi uputili ''posljednji pozdrav ugostiteljstvu'' i na taj način izrazili svoje nezadovoljstvo novim epidemiološkim mjerama.
Policajci su u više navrata pokušavali usmenim naredbama uticati na građane da se raziđu zbog nepoštovanja epidemioloških mjera.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas