Pratite doček Lane Pudar u Mostaru uživo na portalu N1

Vijesti 20. aug 202218:59 1 komentar
F.Z./N1

Na plato ispod Starog mosta u Mostaru organizovan je doček najbolje bh. plivačice Lane Pudar koja je obradovala naciju osvojivši 17. augusta zlato na Evropskom prvenstvu u Rimu. Lanu su prisutni dočekali ovacijama i aplauzom.

Doček pratite uživo na kanalu i portalu N1 ovdje.

F.Z./N1
F.Z./N1
F.Z./N1
F.Z./N1

Planirana je press konferencija na kojoj će se obratiti Lana Pudar, a u 19:45 sati počinje zabavni dio programa koji možete pratiti na Facebook stranici N1 ovdje.

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je zlato u finalu Evropskog prvenstva koje se održalo u Rimu, a takmičila se u disciplini 200 metara delfin. Pudar je trku završila s vremenom 2:06.81.