Nakon što je struja stigla u Majdanpek oko 21.30 sati, električna energija je ponovo nestala oko 22.30, jer je sistem "iskočio" zbog prevelikog napona, potvrdio je za N1 predsjednik opštine Majdanpek Dejan Vagner. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeNakon što je struja stigla u Majdanpek oko 21.30 sati, električna energija je ponovo nestala oko 22.30, jer je sistem "iskočio" zbog prevelikog napona, potvrdio je za N1 predsjednik opštine Majdanpek Dejan Vagner. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas