Oglas

Vučić kod Plenkovića u Banskim dvorima

author
N1 Hrvatska
12. feb. 2018. 09:06
>
14:43
treu67r
N1 | N1

Srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić došao je u Banske dvore na radni ručak s hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem i upisao se u Zlatnu knjigu, izrazivši uvjerenje da će odnosi između dviju zemalja i dva naroda biti značajno unaprijeđeni.

Oglas

"Izražavam iskreno uvjerenje da će odnosi između Srbije i Hrvatske biti značajno unaprijeđeni, kao i odnosi između Srba i Hrvata u cjelini", napisao je Vučić u knjizi.

"Siguran sam da će vlada Hrvatske kao i svi mi iz Srbije tom važnom i pozitivnom procesu dati puni doprinos", dodao je.

Vučić sada razgovara s hrvatskim premijerom Plekovićem, koji je zadnjih dana u javnosti spominjao pitanje ratne odštete što je tema koja nije bila na dnevnom redu razgovora na Pantovčaku.

Vučić je u nedjelju, dan uoči puta u Zagreb rekao da za Srbiju nema tabu-tema i da će Plenković dobiti "odgovoran i ozbiljan odgovor" pokrene li pitanje ratne odštete.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama