Oglas

Učenik bacio suzavac u školi, u bolnici završilo četvoro učenika

author
Hina
15. okt. 2019. 14:54
>
14:55
Policjski auto
Hrvoje Jelavic/PIXSELL | Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Zagrebačka policija traži nepoznatog učenika koji je u ponedjeljak poslijepodne bacio suzavac u Drugoj ekonomskoj školi, zbog čega je u bolnici završilo četvoro učenika.

Oglas

Policija je izvijestila da je nepoznati učenik u ponedjeljak oko 15,40 sati u školi na Trešnjevci ispustio nadražujuće sredstvo nakon čega je četvero učenika liječnička pomoć pružena u Klinici za dječje bolesti.

Neki mediji su, pozivajući se na dojave čitatelja, objavili da je bacanje suzavca u zatvorenom prostoru ugrozilo na stotine učenika te da škola nije htjela odmah pustiti učenike van.

U školi se zasad nije mogla dobiti reakcija na te tvrdnje, a u policiji su kratko rekli da će se ono što događalo prije i poslije utvrditi kriminalističkim istraživanjem.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama