Oglas

Na Velebitu pada snijeg

author
N1 Hrvatska
10. nov. 2019. 12:44
>
12:49
woman-1024998_960_720
Pixabay | Pixabay

Na Velebitu u Hrvatskoj pada prvi svijeg ove godine.

Oglas

Nacionalni park Sjeverni Velebit je na Facebook profilu objavio fotografije prvog ovogodišnjeg snijega. 

Dok je u većem dijelu zemlje kišovito, na Velebitu pada snijeg, na temperaturi od -0,7 stupnjeva. Posljedica je to prodora nešto hladnijeg zraka. Iako bijeli pokrivač u studenom nije ništa neuobičajeno, na zimske radosti još ćemo morati čekati.
Idući dani, oni od utorka, bit će i znaku južine, javlja naša meterologinja Tea Blažević. Vjetar će stvarati velike probleme na moru, uz kišu, koja će padati danima, i bit će vrlo obilna, stoga se treba pripremiti na mogućnost poplava!

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama