Kosovo izlazi iz energetskog sustava Srbije, priključuje se Albaniji
Kosovski i albanski elektrodistributeri KOSTT i OST potpisali su u ponedjeljak u Tirani ugovor o uspostavi zajedničkog energetskog sustava kojim će se okončati desetljetna ovisnost Kosova o elektromreži Srbije, prenosi Hina pisanje kosovskih medija. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas