Oglas

Policija u centru Zagreba razglasom poziva građane da idu svojim kućama (VIDEO)

author
N1 Hrvatska
21. mar. 2020. 15:33
>
15:35
PXL_140819_25674496
Luka Stanzl/PIXSELL (ilustracija) | Luka Stanzl/PIXSELL (ilustracija)

Policijski automobil patrolirao je u subotu oko 13 sati po centru Zagreba.

Oglas

Policija je putem razglasa građane pozivala da idu svojim kućama.

"Nastupa karantena i lagano krenite svojim kućama", poručila je policijska patrola.

Video policijske patrole pogledajte OVDJE.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama