Andrej Plenković opet ima koronu

Premijer Hrvatske Andrej Plenković ponovno je zaražen koronavirusom.
Oglas
Objavila je to Vlada na Twitteru.
“Predsjednik Vlade Andrej Plenković obavio je jutros testiranje na prisutnost covida-19, s obzirom na to da je jučer razvio simptome bolesti te je nalaz pozitivan. Određena mu je mjera izolacije te će svoje obveze nastaviti obavljati od kuće, slijedeći sve upute liječnika i epidemiologa”, napisali su na Twitteru.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas