Ginekolog nepravomoćno osuđen za silovanje više ne radi u osječkoj bolnici

Ministar zdravstva Republike Hrvatske Vili Beroš danas je nakon sjednice vlade rekao da ginekolog iz osječkog Kliničkog bolničkog centra, koji je nepravomoćno osuđen za silovanje pacijentice, više ne radi u toj bolnici.
Oglas
Ginekolog je maknut iz bolnice nakon što je informacija da nepravomoćno osuđeni silovatelj i dalje radi u bolnici procurila u javnost, a u međuvremeni ga je još jedna pacijentica optužila za zlostavljanje, piše Index.hr.
https://n1info.ba/regija/potresna-ispovijest-zrtve-ginekologa-nepravomocno-osudjenog-za-silovanje-on-i-dalje-radi/
U bolnici je i inspekcija Ministarstva zdravstva.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas