Uz fotku s Kemalom Montenom
Ivica Dačić se prvi put oglasio iz bolnice: Vratio sam se, živote! Hvala mome bratu Aleksandru Vučiću
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić obratio se na Instagramu, prvi put nakon što je 25. februara primljen u Kliničko bolnički centar zbog obostrane upale pluća. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas