Oglas

Plenković kasnio više od sat vremena, novinari napustili zakazanu konferenciju

author
N1 Hrvatska
08. jan. 2021. 15:50
Plenković
Davor Puklavec / Pixsell | Davor Puklavec / Pixsell

Premijer Hrvatske Andrej Plenković za 13:30 sati imao je zakazanu konferenciju za novinare, nakon koalicijskog sastanka. Ona se, međutim, nije održala.

Oglas

Naime, s obzirom na to da se Plenković nije pojavio ni sat vremena nakon zakazanog početka konferencije za novinare, svi mediji napustili su prostoriju.

Nakon ovoga poteza novinara, iz Vlade Hrvatske su se pravdali time da ne znaju procijeniti koliko koji sastanak može potrajati, međutim, ovo nije prvi put da Plenković ovako puno kasni na zakazane medijske konferencije.

Podsjetimo, i jučer je nakon sjednice Vlade hrvatski premije Andrej Plenković održao konferenciju za medije pri čemu je izvijestio o dosadašnjim aktivnostima vezanim uz potresom pogođenim područjem. No, predsjednik Vlade započeo je raspravu s novinarima nakon što su ga upitali je li se trebalo brže reagirati.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama