Real Madrid nastavio sa sjajnim partijama, Musa dvocifren

Košarka 03. dec 202314:35 0 komentara
Real Madrid Basket

U okviru 12. kola ACB lige, Real Madrid je ugostio Breogana. Utakmica je završena rezultatom 91:58.

U prvoj četvrtini, gostujući igrači su bolje ušli u utakmicu, te su vodili sa dva poena razlike. Na semaforu je stajalo 17:19.

Real Madrid je dominirao u drugoj četvrtini, pruživši sjajnu igru koja im je donijela prednost od trinaest poena na poluvremenu. Rezultat prvog poluvremena glasio je 41:28.

U trećoj četvrtini igrači Real Mardida su ubacili u brzinu više te napravili razliku od čak 28 poena razlike. Rezultat treće četvrtine bio je 68:40.

Četvrta četvrtina je pripala Real Madridu. Utakmica je završena sa 33 poena razlike za domaćina.

Najefikasniji igrač meča bio je Fernandez sa 19 poena, dok je naš reprezentativac Džanan Musa ubacio 17 poena dodao dvije asistencije i osam skokova.