"Manijaci" napravili sjajnu atmosferu na Grbavici

Nogomet 02. apr 201711:25 > 11:28
Screenshot

Fudbaleri Željezničara u prvom kolu Lige za prvaka BiH savladali su tuzlansku Slobodu rezultatom 4:2 pred punim tribinama “Grbavice

Ovim trijumfom sarajevski “plavi“ zadržali su priključak za liderom Zrinjskim, koji je nešto ranije s ubjedljivih 4:0 savladao Krupu.

U odličnoj utakmici, posebno u drugom poluvremenu, nizali su se golovi i šanse na obje strane. Strijelac prva tri gola za domaće bio je Ivan Lendrić, prvo u 45., a zatim u 57. i 65., da bi sve prelijepim golom sa preko 20 metara začinio Srđan Stanić u 90. minuti. Za goste su pogađali Asim Zec u 61. i Aleksandar Subić u 75. minuti.

Nakon danas odigrane dvije utakmice prvog kola Lige za prvaka BiH lider je Zrinjski sa 48 bodova, a prati ga Željezničar s bodom manje. Sarajevo je na trećoj poziciji sa 43 boda i utakmicom manje koju će igrati sutra na “Koševu“ protiv Radnika iz Bijeljine

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.