Bešiktaš savladao Rize golom u 97. minutu! Varešanović napustio meč u bolovima (VIDEO)

Nogomet 03. maj 202422:12 0 komentara
Prinstcreen

Bešiktaš je u duelu 35. kola turske Superlige savladao Rize na svom terenu sa 3:2.

Poveli su gosti pogotkom Olavojina u petom minutu, a Bešiktaš izjednačio već u sedmom.

Milot Rašica donosi prednost Bešiktašu u 65. minutu, ali tri minuta kasnije Topdžu poravnana rezultat.

Bh. reprezentativac Dal Varešanović morao je igru napustiti u 63. minuti zbog povrede, kada ga je zamijenio na terenu Muammer Sarikaya.

Konačno, u sedmom minutu nadoknade, Rašica je izveo prekid, a Voral se odlično snašao i doneo trijumf domaćima.

Bešiktaš je trenutno četvrti na tabeli, sa četiri boda manje od trećeplasiranog Trabzona.