Borac poražen u prijateljskom susretu protiv Crvene zvezde (VIDEO)

Nogomet 29. jun 202320:11 0 komentara
FK Crvena zvezda

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su u prijateljskom susretu od ekipe Crvene zvezde rezultatom 0:2.

Zvezda je postigla po gol u oba poluvremena, a oni su bili dijela mladih bisera – Stefana Mitrovića i Vladimira Lučića.

Nakon gužve u šesnaestercu Stefan Mitrović je našao prostor da šutira, a lopta je uz dosta sreće završila u golu za 1:0 u osmom minutu.

Zvezda jeste bila bolji rival, kontrolisala je dešavanja na terenu, ali nije bila mnogo ubjedljiva.

Do kraja prvog poluvremena odlično se pokazao Kosta Nedeljković, mladi desni bek koji je dobio šansu od Baraka Bahara.

U nastavku nismo vidjeli ništa drugačiju sliku na terenu, a nagrada za Zvezdu stigla je u 69. minutu.

Jovan Šljivić je centrirao, a Vladimir Lučić se našao na pravom mestu i glavom sproveo loptu u mrežu.

Bahar je na ovom meču pružio priliku čak dvadeset dvojici fudbalera, a debitantski nastup u crveno-belom dresu imali su Jean-Philippe Krasso i Peter Olayinka.

Odnos u šutevima na kraju je bio tek 9:1, a Zvezdina tri pokušaja su išla u okvir gola.

Za Borac su nastupili: Ćetković, Kvržić, Račić, Jokić, Pejović, Predragović, Fićović, Blagaić, Lukić, Cortes, Hrelja.