Englezi zgroženi ponašanjem navijača na utakmici protiv Zmajeva: Svukao hlače pa učinio ovo (VIDEO)

Nogomet 04. jun 202410:17 0 komentara

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Engleske u Newcastleu u prijateljskom susretu rezultatom 3:0.

Bila je to premijera Sergeja Barbareza na selektorskoj funkciji, a Zmajevi su izdržali prvo poluvrijeme koje je završilo bez golova (0:0), a onda je u 60. minuti pao pogodak iz kaznenog udarca.

Precizan je bio Cole Palmer, a do kraja susreta pala su još dva pogotka. Prvo je zabio Trent Alexander-Arnold u 85. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Harry Kane u 89. minuti.

Ipak nakon susreta dosta se priča o sramotnom ponašanju engleskog navijača u prvim redovima domaće tribine. Svukao je hlače i obrisao stražnjicu zastavom Sunderlanda, što je zgrozilo engleske medije.