Fener nije dozvolio novi kiks! Gol Džeke, asistencija Tadića (VIDEO)

Nogomet 17. feb 202419:47 0 komentara

Fenerbahče je u duelu turske Superlige savladao Rizespor sa 3:1, i to poslije preokreta.

Domaći su vodili na poluvremenu golom Jankov Minčeva, ali Fener nije dozvolio novi kiks, nakon što je u prošlom kolu igrao neriješeno sa Alanyom.

Na 1:1 izjednačio je Dursun u 48. minutu, a onda je najbolji strijelac lige Edin Džeko pogodio u 64. za 2:1.

VEZANA VIJEST

Pobjedu gostiju ovjerio je Kavheci u trećem minutu nadoknade na perfektnu asistenciju Dušana Tadića.

Džeko je izašao u 80. minuti utakmice za Fenerbahce, dok je Dal Varešanović ušao u igru u 69. minuti umjesto Sarikaye.

Fenerbahce nastavlja borbu sa Galatom za titulu, sada imaju bod više, ali i utakmicu više.