FK Sarajevo ima sigurnu prednost nakon prvih 45 minuta protiv HNK Sloge

Nogomet 27. sep 202316:33 0 komentara
N1/F.Z.

Trenutno je na programu veliki broj utakmica Kupa BiH, a jedna od njih je susret između HNK Slog Gornji Vakuf/Uskoplje i FK Sarajevo.

Nakon prvih 45 minuta Bordo tim vodi rezultatom 1:3.

Sarajevo je odlično otvorilo susret u 11. minuti Anđušić je pogodio nakon jedne odbijene lopte. U 18. minuti sviran je penal za Slogu potpuno opravdano, Trako je loše reagovao i dobio žuti karton, a Grubeša je bio siguran realizator te pogodio za izjednačenje.

Novo vodstvo za goste desilo se u 30. minuti, Kyeremeh je uradio sve, a Čataković rutinski realizirao – 1:2.

Pred kraj prvog dijela Kyeremeh je siguran, nakon lijepa akcije, viđen je i treći gol u mreži Sloge.