Gol Džeke nije bio dovoljan: Pogledajte kako je Fener ostao bez pobjede u 96. minutu (VIDEO)

Nogomet 17. aug 202423:06 0 komentara

Fenerbahče je u drugom kolu turske Superlige doživeo pravi šok, na gostovanju Geztepeu igrali su nerešeno 2:2, iako su na poluvremenu vodili 2:0.

Fener je oba gola protiv novog prvoligaša postigao u nadoknadi prvog poluvremena.

Edin Džeko je u trećem minutu nadoknade bio precizan sa 11 metara, što je njegov drugi gol u sezoni.

Na 2:0 je četiri minuta kasnije povisio En Nesiri koji je zatresao mrežu glavom posle centaršuta Šimanskog.

Geztepe uspeva da smanji preko Guntera u 68. minutu, da bi pravi šok usledio u nadoknadi, tačnije u 95. minutu kada je Romulo raspalio levom nogom sa ivice šesnaesterca i zatresao mrežu Fenera za konačnih 2:2.

Fener nakon dva kola ima četiri osvojena boda, dok Geztepe ima dva.