GOŠK i Sloga remijem okončali sezonu u Premijer ligi

Nogomet 26. maj 202417:12 0 komentara

GOŠK i Sloga remizirali su 1:1 u meču 33. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prvo poluvrijeme nije donijelo ništa spektakularno u Gabeli. Vrijedi izdvojiti situaciju iz devete minute, kada je pokuša Hasukić, ali odbrana Dobojlija je dobro reagovala. Redžić je uzvratio šansom za goste, ali rezultat se nije mijenao.

Finiš prvog poluvremena donio je penal za domaće. Hasukića u kaznenom prostoru Sloge oborio je Omić. Odgovornost je preuzeo Skorup, ali pogodio je stativu.

Igrala se 65. minuta kada Hasukić pogađa mrežu Sloge, nakon velike greške gostiju. Samo dvije minute trajala je radost domaćih, a konačnih 1:1 postavio je Dujaković.