I Puškaš bi bio ponosan! Dobili smo gol godine (VIDEO)

Nogomet 05. aug 202415:14 0 komentara

Spektakularan pogodak postigao je Argentinac Walter Bou.

Igrao je 90. minut na meču između Lanusa i Tigrea u devetom kolu druge faze šampionata Argentine. Rezultat je bio nerešen 2:2. Sanabrija uputio centaršut negde na ivicu šesnaesterca gde se nalazio Walter Bou, okrenut leđima golu gostiju. Primio je loptu na grudi, a onda spektakularnim udarcem preko glave poslao loptu u mrežu Tigrea – 3:2!!!

Bio je to deseti pogodak u sezoni za nekadašnjeg fudbalera Boce Juniors i bez dileme najljepši.

Svakako jedan od najatraktivnijih golova viđenih u 2024. i vjerovatno već sada glavni kandidat za nagradu “Puškaš“ za naj gol godine.

Ne vjerujemo da ste ove godine vidjeli ljepši i spektakularniji. I još u 90. minutu za – pobjedu!