Kada bijes uhvati Gattusa: Šutirao hladnjak, zbog gluposti svog igrača (VIDEO)

Nogomet 08. okt 202211:07 0 komentara
Printscren Twitter

Osasuna i Valencia odigrali su u Pamploni prvu utakmicu 8. kola španskog prvenstva. Šišmiši su slavili 1:2, a meč je obilježio trener gostiju Gennaro Gattuso, koji je izgubio živce u finišu meča.

Justin Kluivert doveo je Valenciju u prednost na asistenciju Edinson Cavanija u 28. minutu meča.

Mouctar Diakhaby poslije devet minuta drugog poluvremen, udvostručio je prednost ekipe Gennara Gattusa.

Samo tri minuta kasnije Chimy Avila promašio je penal za Osasunu.

Izdešavalo se mnogo toga do kraja.

Prvo je Unai Garcia dobio direktan crveni karton, tada su domaći ostali sa igračem manje, a Valencija dobila penal.

Najstrožiju kaznu nije realizirao Edinson Cavani pogodivši prečku.

Nakon toga Gattuso je izveo strijelca prvog gola Diakhabyja u 86. minuti, a samo pet minuta kasnije Gvinejac je na klupi dobio drugi žuti karton, što je razljutilo italijanskog stručnjaka na klupi Valencije.

Gattuso je u naletu bijesa krenuo prema Diakhabyju, a zatim nakupljeni bijes iskalio na hladnjaku.

Darko Brašanac uspio je postići počasni pogodak za Osasunu u sudijskoj nadoknadi.