Kakvo poluvrijeme za Ronalda: 3 gola i 2 asistencije! (VIDEO)

Nogomet 02. apr 202422:41 0 komentara
Al Nassr

Neverovatno poluvrijeme mogli smo da vidimo na utakmici 26. kola saudijske Pro lige u kojoj je Al Nassr gostovao Abhi. Žuto-plavi iz Rijada su poslije prvog poluvremena imali nevjerovatnu prednost od čak 5:0, a u svakom od golova učestvovao je legendarni Cristijano Ronaldo.

Postigao je 39-godišnji Portugalac čak tri gola (11, 21. i 42. minut), a kod preostala dva bio je asistent. U pitanju je druga utakmica zaredom na kojoj Cristijano Ronaldo postuže hat-trick.

Prva dva gola postigao je iz slobodnih udaraca, što, blago rečeno, nije bio Ronaldov zaštitni znak prethodnih godina. Treći gol došao je poslije odličnog ubacivanja i prelijepog lob-udarca.

Što se Ronaldovih dodavanja za gol tiče, u 33. minutu proigrao je Sadia Manea, a Senegalac je bio strijelac. U 44. minutu slavni napadač asistirao je Al Sulayheemu.

Ronaldo je trenutno prvi na listi strijelaca Pro lige sa 29 golova, čak sedam ispred prvog pratioca po ovom parametru – Aleksandra Mitrovića. CR7 ima i 11 asistencija.

Mane je postigao svoj 10. prvenstveni gol u sezoni.