Navijači se veličanstvenom koreografijom opraštaju od Mbappea, on im odmah uzvratio pogotkom (VIDEO)

Nogomet 12. maj 202421:23 0 komentara
REUTERS/Benoit Tessier

Kylian Mbappe igra svoj posljednji meča kao fudbaler PSG-a, a hiljade navijača na Parku prinčeva ispratilo ga je ovacijama i uistinu nevjerovatnom koreografijom.

Francuz je prije nekoliko dana objavio kako na kraju sezone napušta PSG i kako će večerašnja utakmica protiv Toulousea biti njegova posljednja na domaćem stadionu.

Navijači su zbog toga pripremili sjajan način da se od njega oproste, a sjajni napadač im je uzvratio ljubav pogotkom u 8. minutu utakmice. Nakon duge lopte Tenasa sa vlastite polovine, Mbappe je bio brži od svog čuvara, primio je loptu i sigurno matirao protivničkog golmana.

Samo šest minuta kasnije, međutim, Toulouse je izjednačio golom Mousse Diarre za trenutnih 1:1.