Navijači uleteli na teren, slavili promociju, pa zbog svega zažalili – gol u 95. minutu šokirao sve

Nogomet 04. maj 202414:40 0 komentara
Printscreen

Navijači Rode su već uletjeli na teren kako bi proslavili promociju voljenog kluba u prvi rang holandskog fudbala, ali onda...

Veliku borbu tokom cijele sezone vode Williem II, Roda i Groningen za plasman u Erediviziju i sve se svelo na posljednja dva kola.

Williem se već plasirao u „obećanu zemlju“, dok će Roda i Groningen u međusobnom duelu u posljednjem kolu odlučivati u sudbini, ali kako su do toga došli?

Naime, u 37. kolu Roda je igrala protiv Cambuura i do 90. minuta je već obezbijedila pobjedu, te je na kraju slavila sa 2:0.

U isto vreme Groningen je gostovao Telstaru koji je do 95. minuta vodio sa 1:0. Navijači Rode su pratili rezultat, ali se nisu nadali da će Groningen izjednačiti, što se upravo i desilo u 95. minutu.

Navijači širom svijeta se urnebesno smiju ovoj „ispali“ navijača Rode koji će svim snagama bodriti sljedećeg petka svoje ljubimce.