Pet golova u Konjicu: Zrinjski pobjedom protiv Igmana zaključio uspješnu sezonu

Nogomet 26. maj 202417:50 0 komentara
HŠK Zrinjski Mostar

Fudbaleri Zrinjskog nakon titule u Kupu Bosne i Hercegovine, okončali su sezonu u Premijer ligi pobjedom 4:1 na gostovanja kod Igmana u Konjicu.

Mirsad Ramić pogodio je mrežu Zrinjskog i doveo domaće u vodstvo nakon sedamnaest minuta.

Tri minute kasnije izjednačili su gosti iz Mostara. Strijelac pogotka bio je Aldin Hrvanović. A samo šest minuta nakon izjednačenja, Plemići su režirali potpuni preokret preko Nardina Mulahusjenovića.

Lukanić i Abdurahimi kompletirali su sjajna meč ekipe Željka Petrovića za 1:4 na Gradskom stadionu u Konjicu.

Uspješna sezona za mostarski tim, koji se okitio titulom Kupa BiH, a sezonu u Premijer ligi završili su na drugom mjestu sa 76 bodova.