Pogledajte golove Haskića i Guliashvilija za veliko slavlje Veleža (VIDEO)

Nogomet 14. nov 202307:10
HŠK Zrinjski Mostar

U mostarskom gradskom derbiju Velež je nadigrao Zrinjski u slabio ubjedljiv trijumf od 3:0.

Rođeni su potpuno nadigrali svog najvećeg rivala i zasluženo osvojili tri važna boda.

Golijadu je otvorio Nermin Haskić u 42. minuti susreta kada je majstorski poslao loptu iza leđa golmana Marića.

U drugom dijelu pitanje pobjednika riješio je fantastični Giorgi Guliashvili koji je postigao dva pogotka.

Gruzijac je gol postigao u 53. minuti, sam je izašao na golmana Zrinjskog i silovitim šutem pogodio mrežu za 2:0.

Guliashvili u 70. minuti postiže svoj drugi pogodak, a treći za Rođene što je bio konačan rezultat meča.