Remi Hajduka i Veleža u pripremnoj utakmici na Poljudu (VIDEO)

Nogomet 22. jan 202216:04 > 16:05 0 komentara
velež

Mostarski Velež danas je protiv Hajduka igrao prijateljski susret na stadionu Poljud, a konačan rezultat glasio je 1:1.

U prvom dijelu meča, iako je Hajduk dominirao, osim po jednu, ili dvije prilike na obje strane, nije bilo većih šansi za postizanje golova, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0.

U drugom poluvremenu domaći su nastavili pritiskati, stvorivši nekoliko šansi, a njihov tru se isplatio sredinom ovog perioda igre.

Hajduk je došao u prednost preko Livaje u 59. minutu na dodavanje Grgića.

Nakon vodstva Hajduka, budi se Velež, koji je počeo stvarati igru pred protivničkim golom. Konačnih 1:1 postavio je Pršeš dva minuta prije kraja regularnog dijela utakmice, nakon iskorištene smušenosti i loše reakcije domaće odbrane.